چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

 کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: مقالات چمن مصنوعی
6103
کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

چمن مصنوعی، اینجا، آنجا، همه جا!!

اینکه «آیا چمن مصنوعی، به درد فضای داخلی ساختمان می‌خورد؟» سوالی است که در ذهن بسیاری از دوست داران نوآوری و تغییر در طراحی به وجود می‌آید. در این مطلب تلاش کرده‌ایم، نمونه‌هایی از انواع کاربرد چمن مصنوعی در فضای داخلی را مرور کنیم، ببینیم کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی چیست و ترجیح دادیم از یکی از به ظاهر عجیب‌ترین انواع کاربرد چمن مصنوعی شروع کنیم: «چمن مصنوعی در بین مبلمان ویلای شخصی»!!

 

چمن مصنوعی، تلطیف کننده محیط های اداری

تقریبا همه ما، فضای بسیار رسمی، جدی و بعضا پرتنش اداری را تجربه کرده‌ایم؛ جایی که کارکنان و ارباب رجوع آنها، در چارچوب ضوابطی معین، در ساعاتی معین، کاری معین را انجام می‌دهند. چنین فضایی، می‌تواند تا حد زیادی خشک و غیرمنعطف باشد. سوال اینجاست؛ آیا با اعمال تغییراتی اندک در دکوراسیون و عناصر تشکیل دهنده محیط، می‌توان نشاط و طراوت را به چنین فضایی اضافه کرد؟ در بسیاری موارد، قرار دادن چند گلدان گل طبیعی، تاثیری ملموس بر تلطیف فضای کار برجا می‌گذارد. اما در اینجا قصد داریم، یک پیشنهاد راه گشای دیگر را به فهرست اقلام نشاط آور محیط، اضافه کنیم: «چمن مصنوعی ».

 

کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

 

نصب چمن مصنوعی در نقاط مشخصی از محیط کار، تا حد بسیار زیادی در تلطیف فضای کار تاثیرگذار است. کاربرد چمن مصنوعی می‌تواند در اداره‌ها و محل‌های کار، فضای آرامش بخشی را ایجاد کند. با افزودن ظاهری تازه و به روز به یک اتاق کنفرانس یا سالن انتظار می‌توانید تغییری اساسی در آنها ایجاد کنید. همچنین به مراجعه کنندگان و کارمندان نشان دهید که چقدر به ظاهر محل کارتان اهمیت می دهید. مسئله مهم اینجاست که اگر چمن مصنوعی می‌تواند فضایی بسیار رسمی و جدی مانند اداره را به فضایی بانشاط تبدیل کند، آیا در سایر فضاهای کار و زندگی نیز می تواند تاثیرات مشابهی داشته باشد؟ پاسخ مثبت است.

 

مکان سنجی نصب چمن مصنوعی در فضای داخلی، مهم است

چمن مصنوعی و «سبزی و نشاطی» که در رنگ و طرح آن نهفته است، فضا را زیبا می‌کند و در هر مکان و زمانی می‌تواند استفاده شود. در واقع، کاربرد چمن مصنوعی به روش‌های مختلف امکانپذیر است، و این مساله یکی از بزرگترین مزایای این محصول به شمار می‌رود. کاربرد این نوع چمن مصنوعی به حیاط پشتی یا جلوی خانه شما محدود نمی‌شود و تقریبا در تمامی مکانهایی که تصورش را می‌کنید کاربرد دارد. در صورتی که موقعیت قرارگیری چمن مصنوعی را درست انتخاب کنید، می‌تواند فضایی متفاوت و با نشاط و بعضا فضایی لوکس و کاربردی پدید آورد.

کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون درون خانه

وقتی به چمن مصنوعی فکر می‌کنید، احتمالا محیط یک پارک، زمین بازی یا استادیوم ورزشی به ذهن مبارکتان خطور می‌کند. اما بد نیست بدانید، این محصول فقط برای مناطق شهری ساخته نشده و چمن مصنوعی در خانه هم کاربرد دارد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که عاشق طبیعت و سرسبزی هستید، اما آنقدر مشغله دارید که برای اینکه در طبیعت باشید، وقت ندارید، پس باید این مژده را بدهیم که می‌توانید طبیعت کوچکی را در خانه نقلی خود خلق کنید.

اگر در منزلتان اتاقی اضافه دارید که می‌توانید دکوراسیون آن را کمی زنده‌تر کنید، کاربرد چمن مصنوعی بهترین انتخاب است. ایده‌های خلاقانه با کاربرد این محصول جان می‌گیرند؛ از هماهنگ کردن دیوارها و زمین یک اتاق گرفته تا ایجاد اتاقی به رنگ سبز برای بازی و سرگرمی می‌تواند نمونه‌هایی از طرح‌های خلاقانه به شمار آید. ایجاد فضاهایی که تمام اعضای خانواده، از آقایان گرفته تا خانم‌ها و بچه‌ها، از حضور در آن لذت ببرند.

درحقیقت باید بگوییم که استفاده از چمن مصنوعی در خانه و مناطق مسکونی روز به روز در حال افزایش است. فکرش را بکنید، بعد از یک روز سخت کاری، وقتی می‌خواهید از شلوغی و هیاهوی شهر به خانه کوچک‌تان پناه ببرید؛ با طبیعت کوچکی که در خانه خلق کردید، تمام خستگی‌های آن روز به کلی از تن تان بیرون می‌رود. فکر می‌کنید استفاده از چمن مصنوعی در خانه در چه فضاهایی امکان‌پذیر است؟

چمن مصنوعی برای اتاق خواب

تا به حال فکر کرده‌اید که چمن مصنوعی در خانه را به فضای اتاق خواب‌تان ببرید؟ اگر بدانید کدام قسمت اتاق خواب‌تان را باید با چمن مصنوعی فرش کنید، می‌توانید این امید را به خودتان بدهید که یک اتاق خواب متفاوت و منحصر به فرد فراهم کرده‌اید. فکر کنید قبل از اینکه خواب سراغ چشمانتان بیاید، در حالی که کنار تخت نشستید، پاهایتان را روی چمن بگذارید، چشمانتان را ببندید و چمن را زیر پای خود احساس می‌کنید، انگار درست وسط طبیعت بکر نشسته‌اید.

نهایت لذت را ببرید. شک نکنید تجربه بی نظیری می‌تواند باشد.

حتی می‌توانید یکی از اتاق‌های خانه را به خود اختصاص دهید و کل آن را با چمن بپوشانید. یک اتاق سرسبز که می‌توانید از محیط آرام آن برای مدیتیشن یا تمرین یوگا استفاده کنید. یکی دیگر از کاربردهای چمن مصنوعی در خانه این است که اتاق فرزندتان را با آن بپوشانید و آنجا را به یک زمین بازی فوق‌العاده یا زمین فوتبال تبدیل کنید. دیگر لازم نیست تا هر روز برای به پارک بردن فرزندتان مسافت طولانی را طی کنید. شما صاحب یک پارک کوچک در خانه خود هستید.

 

چمن مصنوعی برای تراس

چراکه نه؟ با استفاده از چمن مصنوعی می‌توانید تراس خانه خود را به یک باغچه کوچک تبدیل کنید. باغچه‌ای که نیاز به مراقبت و آبیاری هم ندارد. بهتر از این نمی‌شود، بدون هیچ نگرانی از نشستن در تراس سرسبز خانه‌تان، در حالی‌که با خانواده در حال نوشیدن یک فنجان چای هستید، نهایت لذت را ببرید.

اتاق پذیرایی است یا چمنزار؟

شاید دانستن این موضوع که می‌توانید از چمن مصنوعی در اتاق پذیرایی هم استفاده کنید، برایتان جالب باشد. پس بد نیست بدانید که می‌توانید مثل یک قالیچه از آن برای زیر مبلمان‌تان استفاده کنید. با این کار هم خودتان و هم مهمان‌های عزیزی که به خانه شما وارد می‌شوند، از آنچه زیر پا احساس می‌کنند، نهایت لذت را می‌برند و احساس می‌کنند انگار دقیقا وسط یک پارک خوش آب و هوا نشسته‌اند.

استفاده از چمن مصنوعی داخل خانه تجربه جدید و متفاوتی است که با توجه به فضای شهری و آلودگی‌هایی که هر روزه با آنها روبرو هستیم، می‌تواند حس طراوت و نشاط را به داخل خانه‌ها بیاورد و کمی از استرس و اضطراب روزانه را کم کند. شاید این همان چیزی باشد که این روزها همه به آن نیاز داریم؛ یک طبیعت کوچک درست وسط خانه خودمان.

چمن مصنوعی، زیرپای دوست داران سلامتی

چمن مصنوعی می‌تواند، از خانه تا محل کار شما گسترده شده باشد، اما مطمئنا یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی که با حضور چمن مصنوعی، بیشترین لذت برایتان فراهم می‌شود، فضای ورزشی است.

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی چمن مصنوعی ورزشی بخوانید.

فضای مفرح و سبزرنگی که چمن مصنوعی پدید می‌آورد، می‌تواند برایتان انرژی بخش باشد. چمن مصنوعی باعث می‌شود که شما تمرین‌های خود را به سطحی بالاتر ببرید؛ از تمرین های قدرتی گرفته تا تمرین‌های کششی. شما می‌توانید انتظاراتتان را با داشتن زمینی بادوام و پایدار فراتر ببرید. چمن مصنوعی به خاطر ویژگی انعطاف پذیری و تطبیق پذیری که از آن برخوردار است، به یکی از مطلوب‌ترین انواع پوشش کف برای باشگاه‌ها، مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی تبدیل شده است.

 

دست بجنبانید!

حالا با توضیحاتی که در مورد انواع کاربرد این نوع چمن مصنوعی در  فضای داخلی دریافت کردیم، بد نیست به یک سوال پاسخ دهیم: درجایی که می‌توان با نصب سریع و آسان مقداری چمن مصنوعی، فضای کار و زندگی را تغییر داد، بهتر نیست از هم اکنون، طرح و دیزاین بعدی خانه و محل کار را با چمن مصنوعی در ذهنمان مجسم کنیم؟

عملی شدن چنین ذهنیتی، می تواند تغییری قابل توجه در زیبایی و نشاط محل زندگی ما ایجاد کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*