چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

 کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: مقالات چمن مصنوعی
58

چمن مصنوعی، اینجا، آنجا، همه جا!!

اینکه «آیا چمن مصنوعی، به درد فضای داخلی ساختمان می‌خورد؟» سوالی است که در ذهن بسیاری از دوست داران نوآوری و تغییر در طراحی به وجود می‌آید. در این مطلب تلاش کرده‌ایم، نمونه‌هایی از انواع کاربرد چمن مصنوعی در فضای داخلی را مرور کنیم، ببینیم کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی چیست و ترجیح دادیم از یکی از به ظاهر عجیب‌ترین انواع کاربرد چمن مصنوعی شروع کنیم: «چمن مصنوعی در بین مبلمان ویلای شخصی»!!

 

چمن مصنوعی، تلطیف کننده محیط های اداری

تقریبا همه ما، فضای بسیار رسمی، جدی و بعضا پرتنش اداری را تجربه کرده‌ایم؛ جایی که کارکنان و ارباب رجوع آنها، در چارچوب ضوابطی معین، در ساعاتی معین، کاری معین را انجام می‌دهند. چنین فضایی، می‌تواند تا حد زیادی خشک و غیرمنعطف باشد. سوال اینجاست؛ آیا با اعمال تغییراتی اندک در دکوراسیون و عناصر تشکیل دهنده محیط، می‌توان نشاط و طراوت را به چنین فضایی اضافه کرد؟ در بسیاری موارد، قرار دادن چند گلدان گل طبیعی، تاثیری ملموس بر تلطیف فضای کار برجا می‌گذارد. اما در اینجا قصد داریم، یک پیشنهاد راه گشای دیگر را به فهرست اقلام نشاط آور محیط، اضافه کنیم: «چمن مصنوعی ».

 

کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی

 

نصب چمن مصنوعی در نقاط مشخصی از محیط کار، تا حد بسیار زیادی در تلطیف فضای کار تاثیرگذار است.

کاربرد چمن مصنوعی می‌تواند در اداره‌ها و محل‌های کار، فضای آرامش بخشی را ایجاد کند. با افزودن ظاهری تازه و به روز به یک اتاق کنفرانس یا سالن انتظار می‌توانید تغییری اساسی در آنها ایجاد کنید. همچنین به مراجعه کنندگان و کارمندان نشان دهید که چقدر به ظاهر محل کارتان اهمیت می دهید. مسئله مهم اینجاست که اگر چمن مصنوعی می‌تواند فضایی بسیار رسمی و جدی مانند اداره را به فضایی بانشاط تبدیل کند، آیا در سایر فضاهای کار و زندگی نیز می تواند تاثیرات مشابهی داشته باشد؟ پاسخ مثبت است.

 

مکان سنجی نصب چمن مصنوعی در فضای داخلی، مهم است

چمن مصنوعی و «سبزی و نشاطی» که در رنگ و طرح آن نهفته است، فضا را زیبا می‌کند و در هر مکان و زمانی می‌تواند استفاده شود. در واقع، کاربرد چمن مصنوعی به روش‌های مختلف امکانپذیر است، و این مساله یکی از بزرگترین مزایای این محصول به شمار می‌رود. کاربرد این نوع چمن مصنوعی به حیاط پشتی یا جلوی خانه شما محدود نمی‌شود و تقریبا در تمامی مکانهایی که تصورش را می‌کنید کاربرد دارد. در صورتی که موقعیت قرارگیری چمن مصنوعی را درست انتخاب کنید، می‌تواند فضایی متفاوت و با نشاط و بعضا فضایی لوکس و کاربردی پدید آورد.

 

کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون درون خانه

اگر در منزلتان اتاقی اضافه دارید که می‌توانید دکوراسیون آن را کمی زنده‌تر کنید، کاربرد چمن مصنوعی بهترین انتخاب است. ایده‌های خلاقانه با کاربرد این محصول جان می‌گیرند؛ از هماهنگ کردن دیوارها و زمین یک اتاق گرفته تا ایجاد اتاقی به رنگ سبز برای بازی و سرگرمی می‌تواند نمونه‌هایی از طرح های خلاقانه به شمار آید. ایجاد فضاهایی که تمام اعضای خانواده، از آقایان گرفته تا خانمها و بچه‌ها، از حضور در آن لذت ببرند.

 

چمن مصنوعی، زیرپای دوست داران سلامتی

چمن مصنوعی می‌تواند، از خانه تا محل کار شما گسترده شده باشد، اما مطمئنا یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی که با حضور چمن مصنوعی، بیشترین لذت برایتان فراهم می‌شود، فضای ورزشی است.

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی چمن مصنوعی ورزشی بخوانید.

فضای مفرح و سبزرنگی که چمن مصنوعی پدید می‌آورد، می‌تواند برایتان انرژی بخش باشد. چمن مصنوعی باعث می‌شود که شما تمرین‌های خود را به سطحی بالاتر ببرید؛ از تمرین های قدرتی گرفته تا تمرین‌های کششی. شما می‌توانید انتظاراتتان را با داشتن زمینی بادوام و پایدار فراتر ببرید. چمن مصنوعی به خاطر ویژگی انعطاف پذیری و تطبیق پذیری که از آن برخوردار است، به یکی از مطلوب ترین انواع پوشش کف برای باشگاه ها، مراکز تناسب اندام و امکانات ورزشی تبدیل شده است.

 

دست بجنبانید!

حالا با توضیحاتی که در مورد انواع کاربرد این نوع چمن مصنوعی در  فضای داخلی دریافت کردیم، بد نیست به یک سوال پاسخ دهیم: درجایی که می‌توان با نصب سریع و آسان مقداری چمن مصنوعی، فضای کار و زندگی را تغییر داد، بهتر نیست از هم اکنون، طرح و دیزاین بعدی خانه و محل کار را با چمن مصنوعی در ذهنمان مجسم کنیم؟

عملی شدن چنین ذهنیتی، می تواند تغییری قابل توجه در زیبایی و نشاط محل زندگی ما ایجاد کند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*