چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی ورزشی
592
چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره

چمن مصنوعی چندمنظوره

چمنزار ارائه دهنده‌ی انواع مختلفی از چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره تخصصی برای ورزش‌های مختلف از قبیل فوتبال، تنیس، گلف و پینت‌بال هست. اما اگر شما نیاز به یک زمین ورزشی موقتی در مرکز خرید،فروشگاه، نمایشگاه یا هرجای دیگری دارید یا اینکه می‌خواهید یک زمین ورزشی با ابعاد کوچک‌تر در محل کار، ویلا یا حیاط خونتون داشته باشید راه حل شما توی چمنزار پیدا می‌شه. شاید باور نکنید اما چمنزار سبکی از چمن‌های مصنوعی رو ارائه می‌ده که بستری برای چند نوع ورزش مختلف باشه و اونقدر هم لطیف باشه که شما بتونید در ویلا، بام منزل یا توی زمین پرتردد مدرسه یا فوتسال‌تون استفاده کنید.

می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی پشت بام، چمن مصنوعی در حیاط، چمن مصنوعی مدارس بخوانید. 

این چمن‌های مصنوعی رو چمن مصنوعی چندمنظوره می‌نامیم.

شاید بپرسید چرا “چند منظوره”؟
آیا الیاف خاصی دارند؟
آیا بهره‌برداری متفاوتی دارند؟
دوام آنها جواب‌گوی ما هست؟

 

هرچیزی که می­‌خواهید درباره چمن مصنوعی چندمنظوره بدانید

در چمنزار خواهید دید؛ چمن مصنوعی چندمنظوره پرکاربرد الیافی از نوع فیبریلیت و مونوفیلامنت دارند. وجه مشترک چمن مصنوعی چندمنظوره تراکم بالای اون‌هاست و خوبیشون هم اینه که در گستره‌ی وسیعی از کاربری‌ها قابل استفاده‌اند. دوام این چمن‌های مصنوعی هم با توجه به تراکم بالایی که دارند قطعا پاسخگوی نیاز شما خواهند بود. قشنگی چمن مصنوعی چندمنظوره هم این هست که می‌تونه لطافت و شادی رو به هر جایی که شما دوست داشته باشید بیاره و سال‌ها در کنار شما و خانواده‌تون بمونه بدون اینکه دغدغه‌ای برای نگه‌داریش داشته‌باشید. درواقع چمن مصنوعی چندمنظوره به بهتر شدن روحیات خانواده‌ها در دنیای آپارتمانی امروز کمک می‌کنه.

استفاده از چمن مصنوعی چند منظوره

یکی از بارزترین نمونه‌های استفاده از چمن مصنوعی چندمنظوره زمین فوتبال تمرین تیم ملی واقع در آکادمی ملی فوتبال هست. به درخواست کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبالمون از چمن مصنوعی ورزشی چندمنظوره استفاده شده. دلیلش هم اینه که چمن مصنوعی چندمنظوره در همه‌ی فصول سال یک‌دست باقی می‌مونه، ارتفاع خیلی بلندی نداره و به بازیکنان در پیاده‌سازی تمرینات سرعتی کمک می‌کنه.
همینطور حس بهتری به ملی‌پوشان خواهد داد چرا که گرانول در چمن مصنوعی چندمنظوره استفاده نمی­‌شود. چمنزار هم همیشه با در دست داشتن جدیدترین نسل از چمن‌های مصنوعی و به روزترین دانش استفاده از آن، مشاوره‌های رایگان برای شما مهیا می­‌کند و مناسب ترین گزینه رو به شما معرفی خواهد کرد. شما هم اگر ایده‌ی غیرعادی یا جالب برای زمین چمن مصنوعی دارید با چمنزار در تماس باشید.

نظرات کاربران

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

WhatsApp chat