چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی فضای شهری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی تزئینی
472
چمن مصنوعی فضای شهری

شهر ما چمنزار ما

چمن مصنوعی در فضای شهری محاسن زیادی برای همه شهروندان خواهد داشت.

  • ایجاد حس طراوت چهار فصل در سطح شهر – چمن مصنوعی برخلاف چمن طبیعی در همه فصول سبز می‌ماند.
  • عدم نیاز به نگهداری – هزینه‌های بالای نگهداری چمن طبیعی می‌تواند صرف امور مهم دیگر شود.
  • عدم نیاز به آبیاری – محافظت از ذخایر آب

همین‌طور که می‌بینید با یک تعویض ساده‌ی چمن طبیعی با چمن مصنوعی می‌توان فواید بسیار زیادی را به شهر سرازیر کرد. اولین این فواید ایجاد حس بهتر میان شهروندان می‌باشد. این موضوع به شادتر شدن و سلامت روانی اجتماع شهری کمک شایانی می‌نماید. از سوی دیگر همه روزه تعداد زیادی از کارگران عزیز شهرداری‌ها وقت خود را صرف چمن‌زنی و رسیدگی به فضای سبز شهری می‌نمایند، که در کنار آنها وقت زیادی از مهندسان و کارکنان شهرداری‌ها جهت طراحی و برنامه‌ریزی‌های مدون برای حفظ فضای چمن‌های طبیعی گرفته شده است.

برای همین با جایگزینی چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی میزان زیادی از وقت نیروی انسانی می‌تواند صرف انجام کارهای جدیدتر و مهم‌تر شود. از طرفی حفظ کره زمین نیز یکی از وظایف جامعه ی بشری می‌باشد.

همچنین می‌توانید درباره‌ی چمن مصنوعی در مراکز تفریحی بخوانید.

چمن مصنوعی در فضای شهری به جای چمن طبیعی

منابع آب کشور ما رو به کاهش است و چمن طبیعی هم یکی از پرمصرف‌ترین‌ها در لیست مصرف کنندگان آب می‌باشد. چه بهتر که چمن طبیعی را در فضای شهری با چمن مصنوعی جابه‌جا کنیم تا روزانه میزان بسیار زیادی در مصرف آب صرفه‌جویی شود. از این آب در صنایع کشاورزی و صادرات محصولات خود به سایر کشورها استفاده کنیم. شرکت چمنزار نیز همواره بهبود محیط زیست و ارتقاء کیفیت زندگی شهری را در افق چشم اندازهای خود داشته است. به همین جهت با مشورت کارشناسان متخصص خود،چمن‌های مصنوعی متنوعی را برای زیباسازی فضای شهری در نظر گرفته تا هم سلیقه‌ی شهروندان عزیزمان را برآورده نماید و هم با دوام این چمن‌ها به شهرداری‌ها آسودگی خاطر ببخشد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.