چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

آیا از چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس می توان استفاده کرد؟

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی تزئینی
1138
چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس

کاربرد چمن مصنوعی تزئینی برای مدارس

بدون شک بهترین پوشش برای حیاط مدارس

که یکی از پر ترددترین مکان‌ها به حساب می­‌آید، چمن مصنوعی است. در واقع، این پوشش می تواند تمامی فاکتورهای زیبایی، بهداشت، دوام، صرفه اقتصادی و مهم‌تر از همه امنیت دانش آموزان را تامین کند. به جرات می‌توان گفت که گروه چمنزار با سابقه‌ی بالای کارشناسان خود در زمینه نصب و اجرای انواع کفپوش‌های تخصصی، استفاده از چمن مصنوعی را بهترین گزینه برای مدارس می داند. گروه چمنزار این بخش را برای شما تنظیم کرده است تا به یکی از پرتکرارترین سوالات شما در مورد نصب و اجرای چمن مصنوعی در مدارس پاسخ دهد و به شما کمک کند تا بهترین چمن مصنوعی ویژه مدارس را انتخاب کنید.

 

چمن تزیینی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از پرتکرارترین سوالات در مورد استفاده از چمن مصنوعی در مدارس این است که آیا می توان از چمن مصنوعی تزئینی برای پوشش سطوح مدارس استفاده کرد یا خیر؟! پاسخ به این سوال منفی است. بهتر است در اینجا کمی به ویژگی های استفاده از چمن مصنوعی تزیینی اشاره داشته باشیم. چمن مصنوعی تزیینی معمولا برای استفاده در فضاهای مسکونی و یا اداری که تردد آنها پایین است پیشنهاد می شود. هدف اصلی چمن مصنوعی تزیینی ایجاد و گسترش فضای سبز است.

اغلب مدیران مدرسه از چمن مصنوعی برای ایجاد پوششی امن برای دانش آموزان استفاده می کنند و در کنار این موضوع یکی از اهداف آنها گسترش فضای سبز است. اما مدیران مدارس باید دقت ویژه ای در انتخاب چمن مصنوعی داشته باشند تا بتوانند به بهترین شکل از آن استفاده کنند. ساختار چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس تفاوت های زیادی دارد.

 

چمن مصنوعی ویژه مدارس چه ویژگی هایی دارند؟

چمن مصنوعی ویژه مدارس تا حدودی نیمه ورزشی یا نیمه اسپرت است. اگر بخواهیم بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدهیم باید بگوییم که چمن مصنوعی ویژه مدارس ساختاری دارد که تراکم الیاف بسیار بالاست و از الیاف چمن مصنوعی فوتبالی در تولید آن استفاده می شود. در پروسه تولید چمن مصنوعی ویژه مدارس از شکل و ظاهر چمن مصنوعی تزیینی استفاده می شود، اما ساختار این چمن ها با یکدیگر به طور کلی متفاوت است.

چگونه چمن مصنوعی تزیینی و چمن مصنوعی ویژه مدارس را از یکدیگر تشخیص دهیم؟

شاید برای یک مدیر مدرسه که به تازگی با چمن مصنوعی آشنا شده است، تشخیص این دو نوع چمن از یکدیگر دشوار باشد. برای اینکار بهتر است این مدیر با کارشناسان فروش چمن مصنوعی در ارتباط باشد و سوالی را از آنها بپرسید. پاسخ به این سوال به او کمک می کند تا بتواند چمن مصنوعی مناسب را انتخاب کند. این سوال بدین صورت است:

  • دیتکس و وزن الیاف چمن چقدر است؟ ( اگر این عدد ۸۸۰۰ برای الیاف فیبریلیت شده  و ۱۲۵۰۰ برای الیاف مونو باشد، این چمن ظاهری تزیینی دارد، اما چمن مصنوعی ویژه مدارس است)

اگر دیتکس و یا وزن الیاف زیر ۸۸۰۰ و ۱۲۵۰۰ باشد، این چمن برای استفاده در فضاهای مسکونی و اداری مناسب است. روش دیگر این است که شما می توانید برگ‌های چمن مصنوعی را لمس کنید. اگر چمن مصنوعی ویژه مدارس نباشد، معمولا برگهای آن بسیار نازک است و شما می‌توانید حدس بزنید که این الیاف نمی توانند در کاربری های شلوغی مانند مدارس مورد استفاده قرار گیرند.

 

تشخیص چمن مصنوعی ویژه مدارس از بخش زیره آن

با توجه به این موضوع که فشار و تردد در چمن مصنوعی ویژه مدارس زیاد است، زیره آن باید کلفت باشد تا بتواند فشار حاصله را تحمل کند و مقاومت بالایی در برابر تردد داشته باشد. همچنین، اگر ضخامت این زیره بالا باشد سبب می شود این چمن در پوشش کف مدرسه موج برندارد. بنابراین، در هنگام خرید چمن مصنوعی ویژه مدارس باید به این نکته توجه داشته باشید که لایه زیرین چمن مصنوعی انتخابی شما باید ضخامت بالایی داشته باشد.

چمن مصنوعی ماهونیا

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل

چمن مصنوعی صحرا

چمن مصنوعی مدل صحرا

 

مقایسه چمن مصنوعی صحرا و چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

چمن مصنوعی صحرا یکی از انواع چمن مصنوعی مدرسه است و چمن مصنوعی ماهونیا برای استفاده در کاربری های مسکونی و اداری پیشنهاد می گردد. در ادامه به مقایسه ویژگی های این دو چمن می پردازیم.

چمن مصنوعی ماهونیا پلاس جز چمن‌های مصنوعی با الیاف متوسط است و طول الیاف آن به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد. این چمن تراکم بالایی دارد، اما تراکم  آن به گونه‌ای نیست که برای استفاده در مکانهای پرتردد مناسب باشد. این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و برای استفاده در زمین‌های کنار استخر پیشنهاد می‌شوند.

ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی صحرا به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد و از چمن‌هایی با الیاف متوسط به شمار می آید. جنس نخ الیاف این چمن فیبلریت است و همین امر سبب شده است مقاومت و انعطاف پذیری الیاف این چمن بالا رود و برای استفاده در فضاهای پرتردد و زمین‌های ورزشی مناسب باشد. طول عمر این محصول بسیار بالاست و حدود ۷ تا ۸ سال عمر می‌کند. این چمن جز محصولات non-infill است. چمن‌های non-infill به محصولاتی گفته می‌شود که نیازی به مواد پرکننده (فیلرها) مانند سیلیس برای پرکردن فضاهای خالی ندارند.

 

انواع چمن مصنوعی را از گروه چمنزار بخواهید!

تابدین‌جا به موضوع ویژگی های چمن مصنوعی ویژه مدارس پرداختیم. گروه چمنزار گروهی تخصصی و حرفه‌ای است که از سال ۸۵ در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی در فضاهای مختلف تزیینی، ورزشی و مدارس فعالیت دارد و همیشه تلاش کرده است تا چمن هایی را به مشتریان خود معرفی کند که زمان بهره وری بالایی دارند تا مشتریان چمنزار بتوانند مدت طولانی از چمن مصنوعی در فضای اطراف خود بهره ببرند.

مدیران مدرسه ای که تمایل دارند با چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس بیشتر آشنا شوند، می توانند با مشاوران چمنزار در ارتباط باشند و از آنها بخواهند طی جلسه ای که تاریخ و روز آن مشخص می گردد، در دفتر مدرسه حضور یابند و نمونه این چمن ها را با توضیح به مدیران مدارس نشان دهند.

 

آیا از چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس می توان استفاده کرد؟

بدون شک بهترین پوشش برای حیاط مدارس که یکی از پر ترددترین مکان‌ها به حساب می­‌آید، چمن مصنوعی است. در واقع، این پوشش می تواند تمامی فاکتورهای زیبایی، بهداشت، دوام، صرفه اقتصادی و مهم‌تر از همه امنیت دانش آموزان را تامین کند. به جرات می‌توان گفت که گروه چمنزار با سابقه‌ی بالای کارشناسان خود در زمینه نصب و اجرای انواع کفپوش‌های تخصصی، استفاده از چمن مصنوعی را بهترین گزینه برای مدارس می داند. گروه چمنزار این بخش را برای شما تنظیم کرده است تا به یکی از پرتکرارترین سوالات شما در مورد نصب و اجرای چمن مصنوعی در مدارس پاسخ دهد و به شما کمک کند تا بهترین چمن مصنوعی ویژه مدارس را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*