مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

چمن مصنوعی مدارس

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: چمن مصنوعی تزئینی
31
چمن مصنوعی مدارس

بدون شک بهترین پوشش برای حیاط مدارس که یکی از پر ترددترین مکانها به حساب می­ آید،چمن مصنوعی می­باشد.

در واقع پوششی که بتواند فاکتورهای زیبایی،بهداشت،دوام، صرفه اقتصادی و مهم تر از همه امنیت دانش آموزان را تامین کند، چمن مصنوعی دومنظوره است.

به جرات می­توان گفت که گروه چمنزار با سابقه ی بالای کارشناسان خود در زمینه انواع کف پوش های تخصصی،چمن مصنوعی دومنظوره را بهترین گزینه برای مدارس و محیط های آموزشی می­داند.

چمن های مصنوعی دومنظوره علاوه بر دارا بودن تاییدیه های بهداشتی و بهره گیری از آخرین تکنولوژی ساخت چمن مصنوعی،از دوام بالایی نیز برخوردارند.

به عنوان یک دلیل برای این پیشنهاد می­توانیم به تاثیر رنگ سبز بر یادگیری و روحیات انسان اشاره کنیم.علم روز روانشناسی اثبات کرده که رنگ سبز که نماد طبیعت و نشانگر امنیت و آرامش است می­تواند باعث افزایش قابلیت خواندن و یادگیری گردد.

هم چنین تحقیقات انجام شده بر روی ساختار چشم انسان نشان می­دهد که چشم ها مستقیما روی رنگ سبز با شبکیه متمرکز می­شوند و این باعث می­شود به ماهیچه های چشم کمتر فشار بیاید.با توجه به همین نکات،باور چمنزار بر این است که وجود رنگ سبز در مدارس می­تواند تاثیر بسزایی در سلامت جسم و روح دانش آموزان و در نتیجه بهبود روند آموزش فرزندانمان گردد.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*