چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::11 میل
کارفرما::شرکت شکلات سازی فرمند
محل اجرا::باغ این مجموعه در کردان

چمن مصنوعی پاتینگ

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی پاتینگ


ویژگی‌های مدل پاتینگ برای این کاربری:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  • تراکم بالا

نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان

عنوان پروژه: نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان

محل پروژه: کردان

این زمین یک زمین گلف کاملا حرفه‌ای است!

با توجه به این موضوع که تنوع چمن مصنوعی بسیار بالاست و این محصول به بازار آمده است تا پاسخگوی نیاز افراد به محیط‌های سبز ورزشی و فضای سبز باشد، این امکان وجود داشته است که چمن مصنوعی تخصصی برای زمین گلف طراحی گردد. مسئولین شرکت فرمند در تلاش بودند تا زمین گلف حرفه‌ای برای خود در مجموعه کردان بنا کنند. گروه چمنزار توانست با نصب و اجرای چمن مصنوعی و استانداردسازی زمین برای انجام این ورزش، زمین گلفی استاندارد را برای صاحبان این مجموعه فراهم سازد تا کارفرمایان این پروژه به راحتی بتوانند بازی آرام بخش گلف را در این زمین انجام دهند. در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان از چمن مصنوعی پاتینگ استفاده گردید که به طور حرفه‌ای برای بازی گلف طراحی گردیده است.

چمن مصنوعی مدل پاتینگ

چمن مصنوعی گلف چه تفاوتی با دیگر چمن‌های مصنوعی دارد؟

بازی گلف بازی منحصر به فردی است. در این بازی توپ گلف به سمت چاله‌هایی که در زمین تعبیه گردیده‌اند هدایت می‌شود. به همین دلیل این موضوع اهمیت زیادی دارد که الیاف چمن مصنوعی به جهت خاصی متمایل نباشند. چمن مصنوعی پاتینگ چمنی است که به طور ویژه برای بازی گلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این چمن الیاف مجعد و در هم تنیده آن هستند و سبب می‌شوند توپ در سطح زمین به هیچ طرفی متمایل نباشد و به راحتی به سمتی که ضربه به آن وارد می‌شود حرکت کند.

چمن دیگری که در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان استفاده گردید چمن مصنوعی گرین است. این چمن مصنوعی در حاشیه زمین گلف نصب می‌گردد و ورزشکار توپ را از روی آن به داخل زمین هدایت می‌کند. الیاف چمن مصنوعی گرین به گونه‌ای هستند که رفت و برگشت چوب گلف را در هنگام ضربه به توپ به خوبی مدیریت می‌کنند و ارتفاع الیاف به گونه‌ای طراحی شده‌اند که این چوب در میان الیاف گیر نمی‌کند. ذکر این نکته حایز اهمیت است که سازندگان ایرانی هنوز توانایی لازم برای تولید چمن مصنوعی گلف کردان را ندارند. همچنین چمن‌هایی که با ارتفاع الیاف ۱۰ یا ۱۱ میلی‌متری به عنوان چمن مصنوعی زمین گلف ارائه می‌شوند هرگز برای انجام این ورزش مناسب نیستند.

گروه چمنزار چمن مصنوعی پاتینگ را سفارش داد تا چمنی مطابق با استانداردهای روز دنیا در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف مورد استفاده قرار گیرد. این چمن با استفاده از الیاف مجعد تولید گردیده است و مناسب زمین گلف است. چمن مصنوعی پاتینگ کاملا در برابر یخ زدگی مقاوم است و در تمامی مناطق گرمسیر و سردسیر می‌توان از آن استفاده کرد.

اصولی‌ترین بخش پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف چه بود؟

اصولی‌ترین و مهم‌ترین بخش این پروژه اجرای زیرسازی زمین گلف بود. تمامی افرادی که گلف بازی می‌کنند می‌دانند که در زمین گلف موج‌های ریزی وجود دارد که وقتی ورزشکار توپ را به سمت چاله هدایت می‌کند سبب می‌شوند توپ به صورت کمانی در زمین حرکت کند. اجرای این شیب‌ها نیازمند دانش و تخصص خاصی است. مهندسین با تجربه گروه چمنزار با استفاده از ریسمان‌های مخصوص یک در یک این شیب‌ها را طراحی کردند.

سپس سطح زمین به صورت سطح نفوذپذیر در آمد و با مصالح شنی مخصوص پوشانده شد. گروه چمنزار در پروژه  نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف از هیچ سطح سیمانی استفاده نکرد و تنها دور تا دور چمن مصنوعی برای مهار این چمن سیمان شدند، همچنین، چاله‌های موجود بر سطح این چمن نیز با استفاده از پوشش سیمانی در سطح زمین قرار گرفتند.

خلاقیت چمنزار در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان

نکته بسیار جالب و منحصر به فرد پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف کردان این بود که تمامی چاله‌های مخصوص بازی گلف (که در اصلاح تخصصی به آن هول گفته می‌شود) و پرچم‌های آن طبق استانداردهای روز دنیا از سوی گروه چمنزار در ایران تولید شدند.

گارانتی شرکت چمنزار برای پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی پاتینگ در پروژه نصب و اجرای چمن مصنوعی گلف ۵ سال گارانتی ارائه داد. شرکت چمنزار بالاترین گارانتی را به چمن‌هایی می‌دهد که از نظر تولید و کیفیت اصالت بالایی دارند. زیرا این محصولات تمامی انتظارات مشتری را برآورده می‌کنند وچمنزار با اطمینان به مشتریان خود تعهد می‌دهد.  در رابطه با گارانتی چمن مصنوعی پاتینگ بهتر است بدانید که الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. اما با توجه به اینکه زمین گلف در فضای باز قرار دارد امکان شکسته شدن درخت و آسیب آن به سطح چمن مصنوعی وجود دارد. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی پاتینگ

این پروژه جز پروژه‌های خاص گروه چمنزار بود. برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی پاتینگ می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. همچنین بهتر است با مشاوره‌های چمنزار برای اجرا و زیرسازی زمین گلف در ارتباط باشید.